image

image
image
image

image


Contactgegevens van onze bestuursleden

U kunt onderstaande lijst ook in Excel downloaden hier

 
image
Naam Adres Telefoon E - mail-adres Functie
         
Baert An Parkstraat 9 03.770.76.87 anbaert@hotmail.com Wijkverantwoordelijke & Ledenbladgroep
Bernaert Lutgarde St.Niklaastraat 193 03.777.35.97 marc.vangrimberge@telenet.be GSF
Bernaert Wilfried Reepstraat 70 03.770.63.17 bernaert.wilfried@gmail.com GSF & Wijkverantwoordelijke
Billiet Jose Doornstraat 29 03.770.75.73 - GOSA
Boel Peter Pottersdreef 13

0474.950 383

peboel@telenet.be

Wijkverantwoordelijke
Buyens Johan R.Smetstraat 41 03.770.68.50 j.buyens@telenet.be Voorzitter Gezinsbond
Croon Micheline Reepstraat 152 03.770.61.71 guido.sertijn@skynet.be Ledenbladgroep & Wijkverantwoordelijke
Clarisse Monique Akkerkens 8/c 03.775.35.84

monique.clarisse@telenet.be

 
De Boeck Geert Raymond Smetstraat 12 03. 770.77.24

g.deboeck@telenet.be

PR en Promotie en Berichtenblad

De Brabander Marc Blokstraat 84 03.770.72.72 marc.de.brabander4@telenet.be Wijkverantwoordelijke
De Cauwer Anni Eeckbergstraat 61 03 770 64 33 annidecauwer@gmail.com Wijkverantwoordelijke
De Cock Carine Verbraekenstraat 13   carinedecock@gmail.com Ledenadministratie & Kortingskaarten
De Maere Marleen Houtvoortstraat 55 03.770.63.85 marleen.de.maere@telenet.be Gezelschapsdienst -Wijkverantwoordelijke
De Mey Marc Gaversstraat 11 03.770.80.25

marc.demey@gmail.com 

GSF
De Rudder Nele Tweehagen 44 03.707.19.96 - Wijkverantwoordelijke
De Smet Bart Kemphoekstraat 19   GSF
De Smet Els Blokstraat 84 03.770.72.72 marc.de.brabander4@telenet.be Wijkverantwoordelijke
De Vlieger Chris Aststraat 17 03.707.01.82

mennesdevlieger@telenet.be

Wijkverantwoordelijke
De Vooght Janna Molenstraat 18 03.770.79.66 jannadevooght@hotmail.com Penningmeester
De Wilde Herna Kemphoekstraat 44 03.770.53.44 dewildeh@hotmail.com Wijkverantwoordelijke
Dhollander Evie Polderstraat 10 0486 708770 eviedhollander@hotmail.com Jonge Gezinnen
Jooren Ingeborg Ramond Smetstraat 41 03.770.68.50 j.buyens@telenet.be Geboortegeschenken + Spaarkaart
Lauwers Werner Van Landeghemstr. 5 03.770.56.57 lauwers.werner@telenet.be GSF
Meeussen Monique Van Landeghemstr. 8 03.770.57.72 mmeeussen@gmail.com Ledenbladgroep
Moorthamer Karolien Tweehagen 48 0477.628 663‎ moorthamer.karolien@scarlet.be Jonge Gezinnen
Pauwels Lucienne Bosstraat 28 03.770.62.24 luciennepauwels@telenet.be  
Potjeau Rita Tybaertstraat 59 03 770.62.12 rita.potjeau@gmail.com GOSA
Rogiers Vicky Kasteelstraat 6 0478 831 317 babysit-SGW@hotmail.com Kinderoppasdienst en Jonge Gezinnen
Sertijn Guido Reepstraat 152 03.770.61.71 guido.sertijn@skynet.be Wijkverantwoordelijke
Smitz Herbert Bosstraat 31 03.770.63.49 herbert.smitz@telenet.be webmaster
Stremersch Etienne Doornstraat 29 03.770.75.73 - GOSA
Tack Aime Samelstraat 5 03.707.03.41 tack.schelfhout@telenet.be Wijkverantwoordelijke
Thyssen Ignace Nieuwstraat 37 03.770.78.54 ignace.kris@euphonynet.be Wijkverantwoordelijke
Van Aken Lisette Doornstraat 26 03.770.65.48 andre.stevens@telenet.be GOSA & Wijkverantwoordelijke
Van Cleemput Marijke St.Pietersnieuwstr. 17 03.770.62.26 mvcleemput@live.be Ondervoorzitter & Wijkverantwoordelijke
Van den Boogert Marianne. Pompstraat 111 03.770.56.62 mariannevandenboogert@hotmail.com GSF & Wijkverantwoordelijke
Van Grimberge Marc Sint-Niklaasstraat 193 03.770.35.97 marc.vangrimberge@telenet.be Voorzitter GSF - Wijkverantwoordelijke
Van Grimberge Martine Molenstraat 8c 03.296.79.52 martine.vangrimberge@telenet.be Jonge gezinnen
Van Haute An Pottersdreef 9 03.707.23.05
 
Secretaris
Van Haute Guy Bosstraat 28 03.770.62.24 gvanhaute@telenet.be Wijkverantwoordelijke & Erevoorzitter
Van Maercke Els Tweehagen 84 03/789 94 95 evmaercke@telenet.be Jonge Gezinnen
Van Puyvelde Lea St.Niklaasstraat 19 03.770.55.18 hugo.de.rudder@telenet.be Wijkverantwoordelijke & Ledenbladgroep
Van de Ven Chris Dagsterrestraat 26 03.707.01.32 chrisvandeven26@hotmail.com Wijkverantwoordelijke & Ledenbladgroep
Vercauteren Isabelle Tweehagen 78 03.765.06.29 gunterenisabelle@skynet.be Jonge Gezinnen
Verhulst Bea Van Landeghemstraat 5 03.770.56.57 bea.verhulst@gmail.com GSF & Wijkverantwoordelijke
Verley Diane Tybaartstraat 9 03.770.60.42 diane.verley@skynet.be Wijkverantwoordelijke
Vermeulen Lut Kronenhoekstraat 41 03.770.64.25   Wijkverantwoordelijke
Vonck Annemie Van Landeghemstraat 14 03.770.72.89   Ledenbladgroep
Wauman Evi   Aststraat 31  0474 235397 evi.wauman@telenet.be Jonge Gezinnen

 


image